Sáčky Whirl-Pak

Sterilní vzorkovací sáčky Whirl-Pak® jsou ideální pro potravinářský a nápojový, mlékárenský, vodárenský, environmentální, lékařský, veterinární průmysl i pro povrchové, forenzní vědy, genetiku, biomedicínský a farmaceutický odběr vzorků. Sáčky Whirl-Pak® jsou profesionálními důvěryhodnými vzorkovacími sáčky již více než 60 let a jsou uživateli po celém světě oblíbené díky krytým uzavíracím drátkům a rozevíracím jazýčkům, odolnosti proti propíchnutí, zaručené sterilitě, snadné identifikaci. Zkrátka to jsou sáčky, na které se můžete spolehnout.

Sterilizované vzorkovací sáčky Whirl-Pak® neobsahují R-Nase, D-Nase, Pyrogen a BPH a splňují regulační a průmyslové požadavky: FDA, USDA, HACCP, EPA.

Výhody sáčků Whirl-Pak

Plně kryté uzavírací drátky: žádné ostré části, které by mohly sáček propíchnout nebo poranit ruce, propíchnout rukavice. „PUNCTURE-PROOF TABS“ je patentován pod číslem 5 180 229.

Garantovaná sterilizace: +1 Sterilizace®-proces sterilizace až uzavřených krabic sáčků Whirl-Pak® po výrobě je prováděn nezávislou společností s certifikací ISO.

Traceabilita: certifikáty sterility lze stáhnout kdykoli na stránkách whirl-pak.com, stačí zadat číslo šarže a kód sáčku.

Materiál: Výjimečně průzračný plastový film s vynikající pevností díky koextruzi panenského polyethylenu s nízkou hustotou a lineárního s nízkou hustotou.

Zajištěno proti úniku: Třikrát zatočit nebo založit horní část sáčku a zajistit pomocí uzavíracích chlopní. Tak málo stačí a sáček je zaručeně nepropustný.

Snížení nákladů: Sáčky Whirl-Pak® vám šetří náklady, protože oproti jiným nádobám na vzorky vyžadují méně místa, ušetříte na dopravě, skladování i likvidaci.

Přehled nabídky