Kit pro kontrolu aseptické práce

Redipor® Universal Operator Broth Transfer Kit, souprava obsahující lahvičky, ampule a tekuté médium ve vaku pro trénink a ověřování aseptických technik operátorů.
Redipor® Operator Broth Test Kit je zabalená sada komponent, vytvořená v souladu s pokyny Výboru pro farmaceutické aseptické služby, UK (UK Pharmaceutical Aseptic Services Committe), na pomoc při zaškolování a ověřování pracovníků provádějících aseptické postupy.

Používá se v prostředí čistých prostor na vysoké úrovni jako standardní hodnocení schopnosti obsluhy udržovat sterilitu materiálů během přípravy asepticky připravených injekčních dávkových forem a pro běžné monitorování obsluhy.

Souprava obsahuje: injekční lahvičku s obsahem 50 ml trypton sójového bujónu (TSB); tři prázdné 30 ml sterilní injekční lahvičky; vak se 100 ml TSB a jednu 10 ml ampuly TSB.

Infuzní vak vyrobený z EVA (ethylen vinyl acetátu) je zvláště vhodný pro simulaci TPN (total parenteral nutrition). Vak má 3 porty .

Všechny komponenty jsou dodávány společností Cherwell Laboratories v účelně navržené plastové krabičce pro snadné použití.