Gamma ozářené plotny

Gamma ozářené připravené kultivační plotny pro monitorování prostředí ve farmaceutické výrobě, v čistých prostorách a dalších.

Kromě našeho standardního sortimentu kultivačních produktů Redipor® nabízíme také ozářené Petriho misky o průměru 90 a 140 mm, kontaktní misky, speciálně balené misky v trojobalu, Barrier packu. Ozářené misky mají životnost 6 měsíců a skladují se při teplotě okolí.

Součástí misek mohou být různá neutralizační činidla a antibiotika. Termín Neutralizer 4 zahrnuje čtyři neutralizační látky: lecithin, Tween 80, histidin, thiosíran sodný.

Všechny ozářené produkty jsou podrobeny stejně přísným kontrolám kvality jako naše standardní přednalité misky. Po zabalení navíc projdou dalším sterilizačním procesem.

Po ozáření se znovu testují, aby se potvrdily růstové vlastnosti a zkontrolovalo pH. S každou šarží je poskytován podrobný certifikát QC.

Balení přednalitých misek hraje důležitou roli při udržování ideálních podmínek pro agar, aby testování bylo práváděno spolehlivými médii a poskytovalo správné výsledky.

Ilustrační obrázek balení ozářených misek Redipor v trojobalu ukazuje zabezpečení sterility produktu poskytované každou vrstvou po vystavení záření gama. Trojobal zajišťuje snadnou manipulaci s miskami, zatímco prostupují fázemi výrobního zařízení, aniž by hrozilo riziko kontaminace.

Pokud je ozářený produkt používán v místech nejvyšší čistoty, prostory třídy A, izolátory, RABS, je užitečné volit balení Redipor Barrier pack, které zahrnuje vrstvu nepropustnou pro páry peroxidu vodíku.

Ozářené kontaktní misky

Typické proužití při monitoringu prostředí pomocí aktivních vzorkovačů vzduchu, např. SAS, nebo otiskem. Miska s čirá miska z polystyrenu, s mřížkou na základně. Standardně je 10 misek ve sloupci v obalu x 10 sloupců v balení. Alternativní balení na vyžádání možné.

Ozářené Petriho misky 90 mm

Typické použití jako spadové misky při monitoringu prostředí, nebopomocí aktivních vzorkovačů vzduchu SAS. Miska čirá z polystyrenu. Standardně je 10 misek ve sloupci v obalu x 15 sloupců v balení. Alternativní balení na vyžádání možné.

Ozářené Petriho misky 140 mm

Typické použití spolu se štěrbinovým vzorkovačem vzduchu. Miska čirá z polystyrenu. Standardně je 5 misek ve sloupci v obalu x 6 sloupců v balení.

Ozářené misky v Barrier Pack

Ozářené PM 90 mm a kontaktní misky se speciální vrstvou nepropustnou pro páry peroxidu vodíku, použití v čistých prostorách s aplikací VHP.