Kultivační média na miskách

ŘADA PŘIPRAVENÝCH KULTIVAČNÍCH PLOTEN PRO MIKROBIOLOGICKÉ MONITOROVÁNÍ, KONTROLU HYGIENY, VŠEOBECNÁ A SELEKTIVNÍ LABORATORNÍ MÉDIA

Řada připravených médií značky Redipor®

Nabízíme širokou škálu přednalitých misek Redipor® ve velikostech Petriho misky 55 mm, 90 mm a 140 mm a kontaktních misek.
Všechny připravené plotny jsou vyráběné v čistém provoze firmy Cherwell s kontrolou kvality v každé fázi výroby. Každá šarže je po naplnění umístěna do karantény, vystavena přirozeným podmínkám, a před finálním balením je 100% misek kontrolováno. Díky tomu mohou být naše produkty skladované při pokojové teplotě.
Z každé šarže je odebrán vzorek pro závěrečnou kontrolu kvality s následným vydáním podrobného certifikátu QC.
Projděte si níže naši standardní nabídku nalitých kultivačních médií na miskách a kontaktujte nás pro jakékoli požadavky zakázkové výroby.

Součástí misek mohou být různá neutralizační činidla a antibiotika. Termín Neutralizer 4 zahrnuje čtyři neutralizační látky: lecithin, Tween 80, histidin, thiosíran sodný.

Petriho miska 55 mm

Čistá polystyrenová Petriho miska o průměru 50 mm vhodná pro aplikace membránové filtrace při testování vody.

Petriho miska 90 mm

Čistá polystyrenová Petriho miska o průměru 90 mm plněná různými médii pro laboratorní účely, identifikaci a izolaci mikroorganismů. Dodáváno v balení po 10 miskách, minimální odběr 2 balení. Standardní plnění 18 ml média, jiný objem na vyžádání.

Petriho misky 140 mm

Velká Petriho miska o průměru 140 mm z čistého polystyrenu. Obvyklé použití pro otisky prstů nebo stěrbinové vzorkovač vzduchu. Baleno po 10 miskách (2 x 5 misek), standardní plnění 75 ml média.

Kontaktní miska

Čistká polystyrenová kontaktní miska s mřížkou na základně pro snadnější odečet. Objem média cca 17 ml s konvexním tvarem pro vzorkování povrchů.