Testovací proužky


Jednoduché testovací proužky a papírky

Naše široká škála produktů zahrnuje testovací papírky od jednoduchého testování pH, analýzy vody, výrobních procesů a měřeních speciálních parametrů potravin. Naše nabídka se rozrostla o filtrační papírky, skleněná mikrovlákna, membránové filtry, filtry na injekční stříkačky, chromatografické příslušenství.

Kompletní katalog testovacích proužků je ke stažení v pdf.

Snadné určení pH
Změřit pH bez jakýchkoliv přístrojů je snadné pomocí indikačních proužků
a papírků. pH testy jsou vhodné pro analýzu životního prostředí, kontrolu v průmyslové výrobě i v rámci vzdělávání.

Testovací papírky 
Rychlé, jednoduché a kvalitní výsledky.Testovací papírky se používají pro kvalitativní stanovení iontů a sloučenin. Změna barvy je vidět, pokud je koncentrace iontu v testované sloučenině vyšší než je minimální detekční limit.

Rychlé, jednoduché a spolehlivé výsledky
J-QUANT® testovací proužky jsou high-tech produktem. Je to laboratoř v kapse, která vám zaručí spolehlivé výsledky ať jste kdekoliv. Jsou ideální pro stanovení semi-kvantitativních iontů a sloučenin. Umožňují provést rychlý test a oproti analytickým testům šetří čas i peníze. Díky nízkému obashu činidla jsou šetrné k životnímu protředí. Dostupné analýzy v různých detekčních limitech jsou na dusičnany, dusitany, chlór, fluoridy, glukózu, amoniak, kyselinu L-askorbovou, kvarterní amoniové soli, peroxidy, fosfáty, stříbro, sírany, tvrdost vody, aj.

Bazénové proužky pro kontrolu bazénové chemie 
3 testy v 1 – detekované vlastnosti jsou volný chlór, zásaditost, pH.
5 testů v 1 – detekované vlastnosti jsou celková tvrdost vody, volný chlór, celkový chlór, zásaditost, pH